Firma

Firma P. H. U. „MAX” jest firmą rodzinną założona w 2006 roku. Przez 6 lat naszej działalności staraliśmy się znaleźć właściwą ścieżkę rozwoju oraz asortyment produktów, których wysoka jakość i przystępna cena umocnią naszą pozycję na rynku.
Początki były trudne, ale z biegiem czasu wytrwałością, entuzjazmem oraz ciężką pracą, udało się nam rozwinąć naszą działalność.

Jesteśmy elastyczną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju asortymentu do pakowania i zabezpieczania towarów podczas transportu. Produkty w naszej ofercie są ukierunkowane na kompleksowe zaspokojenie potrzeb odbiorców, chcących bezpiecznie i za rozsądną cenę dostarczyć swój produkt do odbiorcy.
Doskonałe kontakty z producentami zarówno krajowymi, jaki i zagranicznymi dają nam możliwość uzyskania ogromnej palety produktów, co gwarantuje elastyczność i szybkość realizacji zamówień.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu oferowanych przez nas towarów , jak chcą, kiedy chcą i co chcą , bez względu na ilość, również w przypadku zamówień niestandardowych, co gwarantuje wykwalifikowana i energiczna załoga firmy, która dzięki doświadczeniu oraz zwiększaniu własnych kompetencji, potrafi zrealizować, każde nawet najbardziej nietypowe zamówienie. A wszystko to w trosce o zadowolenie kontrahentów.

maxfolie.pl - wysokiej jakości taśma spinająca, foliowa, stalowa oraz pakowa. Rękawy i półrękawy foliowe, dyspensery i zapinki do taśmy spinającej